3 Padomi motora veiktspējas uzlabošanai

Auto īpašnieki nepārtraukti meklē veidus, kā uzlabot viņu automašīnas dzinēju sniegumu. Tas ir ilgtermiņa mērķis, kas, kad sasniegts, var ļaut īpašniekiem iegūt lielisku automašīnas veiktspēju. Lai zinātu, kā uzlabot dzinēja veiktspēju, ir svarīgi zināt dzinēja dizaina pamatus. Šajā rakstā, mēs norādīsim 3 viegli izpildāmus soļus, kas var ātri uzlabot dzinēja darbības rezultātus.

Tīri filtri, kas var uzlabot reakcijas laiku

Vienkārši pārliecinoties, ka degvielas filtrs ir tīrs un optimālā stāvoklī, autovadītāji var aktīvi novērst problēmas ar sliktu degvielas ekonomiju, tukšgaitu un aizdedzes traucējumiem. Ja transportlīdzekļa vadītājs piespiež gāzes pedāli, tas sāk degvielas padevi uz dzinēju. Šī procesa laikā, degviela iet caur filtru, lai novērstu piemaisījumus eļļā un saglabātu dzinēja tīrību. Kad gāzes pedālis tiek nospiests transportlīdzeklī ar netīru vai aizsērējušu filtru, piesārņojumi tiek nosūtīti tieši uz motoru, tādējādi kavējot optimālu veiktspēju un ar laiku degradējot strukturālo dzinēja stāvokli. Tīrot vai mainot filtrus, autovadītāji var gan ietaupīt lielu naudas summu par dzinēja remontu, gan uzlabot dzinēja stāvokli.

Analizējiet sensoru veiktspēju

Tiem autovadītājiem ar moderniem transportlīdzekļiem, to transportlīdzekļa sniegums ir optimizēts, izmantojot centrālo datorsistēmu, kas virza informāciju un apkopo informāciju no sensoriem dažādos motora nodalījumus. Kad vadītājiem liekas, ka auto zaudē motora darbību, bet nav nekādu pamanāmu pazīmju, problēma, visticamāk ir sensoros. Divi galvenie sensori, kas parasti ir vainojami dzinēja funkcionalitātes zaudēšanā: gaisa plūsmas sensors un dzinēja ātruma sensors. Jaunāku transportlīdzekļu vadītāji var iegādāties diagnostikas kodu lasītāju, lai atklātu sensoru problēmas. Tas palīdzēs nodrošināt mehāniku ar pieejamo informāciju, lai atrisinātu šo jautājumu.

Pievienojiet vieglas detaļas

Ja iespējams, ražotāji tagad mēģina integrēt vieglas motora detaļas, lai samazinātu nepieciešamo enerģijas daudzumu, lai pārvietotu detaļas. Integrējot vieglākus virzuļus un citus komponentus savos transportlīdzekļos, var palīdzēt vadītājiem iegūt lielāku darbības efektivitāti. Tomēr ir svarīgi līdzsvarot komponentu izmaksas ar snieguma uzlabošanu.

Pārskatot pieejamās iespējas tirgū, transportlīdzekļu īpašnieki atradīs vairākus veidus, kā uzlabot gan transportlīdzekļa dzinēja veiktspēju, gan kalpošanas laiku.