Auto rezerves daļas

Jaunas un lietotas auto rezerves daļas internetā par labākajām cenām dod iespēju iegādāties lētas un kvalitatīvas detaļas Jūsu auto. Pircējs veic auto detaļu pasūtīju, bet pārdevējs nodrošina pasūtījumu ar Jūsu izvēlētu piegādi. Tas ir ātri, ērti un izdevīgi. Ir pagājuši tie laiki, kad bija jābrauc uz auto detaļu veikalu, lai iegādātos auto rezerves daļas, riepas vai citas auto preces, jo lētākas auto rezerves daļas piedāvā auto rezerves interneta veikals.

Kāpēc auto rezerves daļas pirkt internetā?

  • Ātra piegāde visā Latvijā un pat ārpus Latvijas robežām;
  • Iespēja ietaupīt un iegādāties detālas lētāk;
  • Ērta detaļu atrašana ar kataloga palīdzību;
  • Akcijas piedāvājumi par labākajām cenām;
  • Visām auto rezerves daļām ir noteikta ražotāja garantija;
  • Iespēja atgriezt preci 14 dienu laikā bez jebkādiem paskaidrojumiem.

Kā iegādāties auto rezerves daļas internetā?

Nekas nevar būt vieglāk par auto rezerves daļu iegādi internetā. To ik dienas saprot aizvien vairāk auto īpašnieki un dod priekšroku auto rezerves daļu iegādei internetā.

Lai iegādātos vajadzīgo rezerves daļu savam auto ir nepieciešams atrast preci. To var viegli izdarīt pateicoties piedāvātajam katalogam, kurš precīzi atrod jebkuru rezerves daļu teju visiem auto ražotājiem. Katalogs piedāvā atrast auto preci pēc  automobiļa reģistrācijas un tehniskās pases numura, vai ievadot automašīnas marku, tipu, dzinēja numuru un izlaiduma gadu, vai ievadot detaļas numuru. Katalogs ir izstrādāts tā, lai ikviens varētu atrast sevis meklēto rezerves daļu/detaļu vai aksesuāru.

Kā notiek apmaksa par rezerves daļām internetā?

Lai veiktu izvēlēto auto rezerves daļu apmaksu, ir vairāki apmaksas veidi. Par preci var norēķināties uz vietas skaidrā naudā vai izmantojot bankas karti. Klientu ērtībām tiek piedāvāts par rezerves daļu norēķināties ar internetbankas starpniecību, lai saņemšanas brīdī lieki netērētu laiku. Jebkurš no variantiem paredz un dod tiesības preci atgriez 14 dienu laikā atpakaļ, jo šādas tiesības ir visiem, kuri preces pērk internetā. Apmaksas variantu katrs izvēlas pats, ievadot pieprasīto informāciju un noformējot pirkumu internetā. Visa informācija par rezerves daļu piegādi ir pieejama sadaļā „Piegāde”, „”Piegādes informācija” vai līdzīgi.

Kādām auto markām tiek piedāvātas rezerves daļas?

Auto rezerves daļas ir pieejamas Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswage, Volvo un citu auto marku oriģinālās un neoriģinālās rezerves daļas par īpaši izdevīgām cenām. Tiek piedāvātas gan oriģinālās, gan neoriģinālās rezerves daļas. Interneta veikali piedāvā arī auto aksesuārus, akumulatorus un citas auto preces klientu ērtībām.