Auto rezerves daļas – kāpēc izmantot ražotāja detaļas

Auto īpašnieki, kas meklē labus piedāvājumus par auto detaļām, bieži vien nevar izvēlēties starp jaunām ražotāja piedāvātām rezerves daļām un lietotām, kas noved tos pie jautājuma: kas ir labāk?

Automašīnām, kas ir sava kalpošanas mūža nogalē, automašīnām, kam nepieciešams ātrs risinājums vai automašīnu īpašniekiem, kas meklē izdevīgu veidu, kā saglabāt savu auto uz ceļa, lietotas rezerves daļas var būt lielisks, izdevīgs risinājums.

Tomēr ir dažādi Iemesli, kādēļ jaunu detaļu izvēle var būt daudz labāka nekā lietotu…

Kāpēc izmantot ražotāja piedāvātas rezerves daļas

Lai palīdzētu Jums pieņemt lēmumu starp lietotām un jaunām rezerves daļām, lasiet sarakstu, kādēļ izvēlēties jaunas rezerves daļas:

  1. Ar jaunām rezerves daļām, Jums tiek garantēts augsts kvalitātes līmenis visās jomās, kamēr lietotas detaļas var nebūt kvalitatīvas.
  2. Garantija. Kad Jūs iegādājaties jaunas rezerves daļas, tām ir noteikta garantija, lai nodrošinātu, ka tās iztur laika pārbaudi. Lietotām auto detaļām tomēr parasti nav garantijas, un lietotu auto daļu garantija parasti sedz tikai mēnesi vai divus, ja tāda ir.
  3. Jaunas rezerves daļas ir pilnīgi izstrādātas un vienveidīgi numurētas, lai tad, kad Jūs iegādājaties detaļu, tā ir tā, kas Jums ir nepieciešama. Lietotas detaļas ne vienmēr atbildīs Jūsu auto, it īpaši, ja iegādāsieties tās internetā.
  4. Lietotas rezerves daļas var negatīvi ietekmēt Jūsu auto vērtību, ja Jūs vēlāk vēlētos to pārdot. Tā kā lietotas auto rezerves daļas ne vienmēr ir tik uzticamas kā ražotāja rezerves daļas, tās var samazināt automašīnas vērtību.

Lēmuma pieņemšana par jaunām ražotāja vai lietotām rezerves daļām ne vienmēr ir apzināts lēmums, ko auto īpašnieki pieņem, jo daudzas auto remonta darbnīcas skaidri nenorāda, kāda veida rezerves daļas tās izmantos. Tātad, ja Jūs esat izvēlējušies to, kādu rezerves daļu Jūs vēlaties savam auto, pārliecinieties, ka Jūsu auto remontdarbnīca izmantos to, ko Jūs esat izvēlējušies.